Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy i radosnych przygód. Aby były one bezpieczne, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dbajmy o siebie nad wodą , w górach na drodze i podczas wszelkich wycieczek . Wybierajmy mądre rozwiązania, bądźmy przezorni, a kiedy będzie potrzeba , szukajmy pomocy, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Dyrekcja i Personel Miejskiego Przedszkola nr 44 w Zielonej Górze życzą wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *